• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

50% RABATU NA ZDROWY SEANS

Zrelaksuj się i odetchnij pełną piersią w Grocie Solnej, gdzie panuje zdrowy i przyjemny mikroklimat, podobny do tego nad morzem. Wewnątrz Groty znajdują się bloki solne, a na jednej ścianie jest tężnia. Solanka, która spływa po gałęziach tarniny, wytwarza w powietrzu aerozol, który nasyca powietrze jodem. Dzięki temu powietrze w Grocie jest oczyszczone i zawiera korzystne dla naszego organizmu składniki.

Korzyści płynące z seansów w grocie solnej:
– lepsza drożność dróg oddechowych,
– działanie przeciwzapalne,
– odkażające, kojące działanie na skórę,
– działanie odprężające, obniżenie poziomu stresu.

Przeciwskazaniem do korzystania z zalet groty solnej są: klaustrofobia, nadczynność tarczycy, przewlekłe choroby, np. choroba wieńcowa, gruźlica, nowotwór. Osoby zainteresowane skorzystaniem z groty solnej, zachęcamy do konsultacji z lekarzem.

Grota Solna jest miejscem relaksu i wyciszenia, z którego mogą korzystać wszyscy, bez ograniczeń wiekowych. Seanse rozpoczynają się o pełnej godzinie i trwają 45 minut. Na seanse należy przychodzić z 5-10 minutowym wyprzedzeniem, aby przygotować się do wizyty. Zalecamy ubrać sportowy strój lub wygodne luźne ubranie. Do groty można wejść w ochraniaczach na obuwie (można je zakupić w kasie). Więcej informacji na temat Groty Solnej w Mogilnie dostępnych jest pod linkiem http://mogilnosport.pl/obiekty/kryta-plywalnia/grota-solna/

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Promocji Prezent Urodzinowy. W tygodniu, w którym przypadają twoje urodziny otrzymasz 50% rabatu na zdrowy seans!

Szczegóły oferty:
– jeśli chcesz skorzystać z rabatu, pokaż swój dowód osobisty podczas zakupu usługi,
– promocja dotyczy jednej wizyty,
– promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl