• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

Drugie spotkanie Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych Powiatu Mogileńskiego 2017/2018

Drugie spotkanie Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych Powiatu Mogileńskiego 2017/2018 odbyło miejsce w miniona sobotę, 3 lutego br. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 9:00 i trwała do 12:00. W zawodach udział wzięło 140 uczniów z 8 szkół Podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie, Szkoła Podstawowa w Padniewie, Szkoła Podstawowa w Wylatowie, Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, Szkoła Podstawowa we Wszedniu oraz Szkoła Podstawowa w Strzelcach. Pływacy rywalizowali na dystansie 25 m stylami: klasycznym, grzbietowym, dowolnym oraz w sztafecie. Zawodnicy mogli również spróbować swoich sił w konkurencji OPEN 50 metrów stylem dowolny.
Wyniki:
Styl klasyczny
Dziewcząt klasa IV
1. Vanessa Wolsztyl SP3
2. Nina Michalska SP1
3. Amelia Szymańska SP3
Chłopców klasa IV
1. Kornel Zyga SP3
2. Gracjan Gajda SP1
3. Oliwier Wojtylak SP3
Dziewcząt klasa V
1. Iga Ścisłowska SP2
2. Martyna Kozłowska SP1
3. Agata Piątek SP3
Chłopców klasa V
1. Tymon Panfil SP2
2. Maksymilian Nowak SP3
3. Hubert Kożański SP2
Dziewcząt klasa VI
1. Julia Zaborowska SP1
2. Iga Sielecka SP3
3. Martyna Kleczewska SP3
Chłopców klasa VI
1. Oskar Wojtylak SP3
2. Łukasz Marciniak SP2
3. Maciej Rząd SP2
Dziewcząt klasa VII
1. Hanna Zacharenko SP Padniewo
2. Alicja Konieczka SP3
3. Maja Hałajczak SP2

Chłopców klasa VII
1. Dominik Wojciechowski SP2
2. Krzysztof Ferenc SP Wylatowo
3. Kacper Lisiecki SP1
Styl grzbietowy:
Dziewcząt klasa IV
1. Amelia Szymańska SP3
2. Nina Michalska SP1
3. Vanessa Wolsztyl SP3
Chłopców klasa IV
1. Bartosz Marczak SP3
2. Michał Kaszyński SP Wylatowo
3. Paweł Joszko SP Padniewo
Dziewcząt klasa V
1. Martyna Kozłowska SP1
2. Adela Furmańczyk SP2
3. Amelia Leśna SP3
Chłopców klasa V
1. Tymon Panfil SP2
2. Michał Weihs SP Dabrowa
3. Oskar Zieliński SP2
Dziewcząt klasa VI
1. Weronika Michalska SP2
2. Kinga Kowalska SP3
3. Zuzanna Zaborowska SP1
Chłopców klasa VI
1. Łukasz Marciniak SP2
2. Kacper Bukowski SP1
2. Alan Barczak SP2
Dziewcząt klasa VII
1. Nikola Liczbińska SP2
2. Martyna Marosz SP Padniewo
3. Malwina Jaskólska SP Wylatowo
Chłopców klasa VII
1. Dominik Wojciechowski SP2
2. Kacper Witulski SP Dąbrowa
3. Artur Kwiatkowski SP3
Styl dowolny
Dziewcząt klasa IV
1. Jagoda Jarlaczyk SP2
2. Gabriela Pankowska SP3
3. Ewelina Rogala SP1
Chłopców klasa IV
1. Kornel Zyga SP3
2. Michał Kaszyński SP Wylatowo
3. Bartosz Marczak SP3
Dziewcząt klasa V
1. Iga Ścisłowska SP2
2. Julia Polak SP2
3. Anna Kędzierska SP3
Chłopców klasa V
1. Jakub Kaszyński SP2
2. Michał Weihs SP Dąbrowa
3. Maksymilian Nowak SP3
Dziewcząt klasa VI
1. Kinga Kowalska SP3
2. Weronika Michalska SP2
3. Marika Łuczak SP2
Chłopców klasa VI
1. Oskar Wojtylak SP3
2. Maciej Rząd SP2
3. Błażej Ziemniak SP Strzelce
Dziewcząt klasa VII
1. Anastazja Furtak SP1
2. Alicja Konieczka SP3
3. Julia Polak SP2
Chłopców klasa VII
1. Krzysztof Ferenc SP Wylatowo
2. Jan Kędzierski SP3
3. Kacper Witulski SP Dąbrowa
Sztafeta dziewcząt:
1. SP2
2. SP3
3. SP1
Sztafeta chłopców:
1. SP3
2. SP2
3. SP1
OPEN dziewcząt:
1. Weronika Michalska SP2
2. Kinga Kowalska SP3
3. Anastazja Furtak SP1
OPEN chłopców:
1. Oskar Wojtylak SP3
2. Dominik Wojciechowski SP2
3. Krzysztof Ferenc SP Wylatowo

Zapraszamy dom obejrzenia fotorelacji dostępnej na naszym facebookowym profilu Kryta Pływalnia w Mogilnie

 

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl