• Mogilno Sport

Oferta pracy

Prezes Zarządu

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Centrum Sportowego

I. Zakres obowiązków:

  1. Bezpośrednia współpraca w zakresie finansowo-księgowym z Głównym Księgowym Mogilno Sport Sp. z o.o,
  2. Odpowiedzialność za pracę i funkcjonowanie obiektów Centrum Sportowego,
  3. Ustalanie harmonogramów pracy dla osób zatrudnionych w Centrum Sportowym,
  4. Kontrola pracy i prawidłowości wykonywanych obowiązków osób zatrudnionych
    w Centrum Sportowym,
  5. Wydawanie środków ochrony indywidualnej i zbiorowej oraz prowadzenie ewidencji wydawanych ww. środków dla pracowników Centrum Sportowego.
  6. Pozyskiwanie potencjalnych klientów Centrum Sportowego poprzez nawiązywanie
    i utrzymywanie stałego, ścisłego kontaktu ze szkołami powiatu mogileńskiego, powiatów i gmin ościennych, zakładami pracy, a w sezonie letnim z organizatorami letniego wypoczynku dzieci i młodzieży,
  7. Koordynacja wszystkich bieżących działań Centrum Sportowego,
  8. Składanie bezpośredniemu przełożonemu proponowanych nagród i kar dla pracowników podległych Kierownikowi,
  9. Dbałość o poszukiwanie nowych form organizacji pracy,
  10. Ciągła gotowość do interwencji w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

    II. Wymagania:
    – wykształcenie wyższe,
    – mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku,
    – prawo jazdy kat. B
    – dyspozycyjność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania pojawiających się   problemów,

   III. Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
– pakiet świadczeń socjalnych.

IV.  Wymagane dokumenty:

– życiorys (CV) własnoręcznie podpisany wraz z oświadczeniem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.)”,

Dokumenty należy składać w terminie do: 18 września 2024 roku (włącznie), do godziny
12:00
– osobiście, w sekretariacie Mogilno Sport Sp. z o.o. lub
– przesłać na adres:

ul. Grobla 1b
88-300 Mogilno
w zaklejonej kopercie z dopiskiem – „Nabór na stanowisko: Kierownika Centrum Sportowego”.

Podany termin dotyczy także ofert nadsyłanych pocztą – decyduje data wpływu do Mogilno Sport Sp. z o.o.

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl