• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

OTWARCIE STADIONU LEKKOATLETYCZNEGO w Mogilnie

Zapraszamy wszystkich amatorów jednej z najstarszych dyscyplin sportowych do uczestnictwa w imprezie otwarcia Stadionu Lekkoatletycznego w Mogilnie.
W sobotę, 29 września br., od godziny 10:00 nową nawierzchnię bieżni typu sandwich będą testować uczniowie szkół podstawowych z gminy Mogilno, którzy spróbują swoich sił w Międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych.
O godzinie 14:00 na terenie stadionu rozpocznie się Sportowy Piknik Rodziny. W programie Pikniku: gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, dmuchana zjeżdżalnia, grochówka oraz niespodzianki.
W tym samym czasie wystartują uczestnicy 10-cio kilometrowego biegu Rozbiegane Mogilno. Zapraszamy do rejestracji zgłoszeń za pomocą Kart, dostępnych do pobrania poniżej.
Wypełnioną Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl
Na stronie dostępny jest także Regulamin biegu. Wszyscy uczestnicy biegu Rozbiegane Mogilno otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi biegacze puchary w kategorii OPEN osobno dla kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Mogilno, także tych, którzy nie mieli do tej pory żadnej styczności z lekkoatletyką, a chcą obejrzeć Stadion Lekkoatletyczny i zobaczyć nowe stanowisko do skoku w dal, w wzwyż, do trójskoku i do pchnięcia kulą oraz dopingować uczestników zawodów sportowych.

Udział w biegu oraz wszystkie atrakcje towarzyszące są bezpłatne. W dniu imprezy prosimy o parkowanie aut na parkingu przy Hali Widowiskowo – Sportowej, z którego będą dostępne wejścia na stadion.

Informujemy, iż od niedzieli, 30 września br., Stadion Lekkoatletyczny w Mogilnie będzie ogólnodostępny dla wszystkich amatorów biegania w godzinach od 8:00 do 21:00, z wyłączeniem dni, w których odbywają się planowane imprezy sportowe, w tym mecze piłkarskie, zawody lekkoatletyczne i inne imprezy organizowane przez Mogilno Sport oraz Klub Sportowy Pogoń Mogilno.

REGULAMIN BIEGU ROZBIEGANE MOGILNO
KARTA ZGŁOSZENIOWA ROZBIEGANE MOGILNO

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl