• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

Podsumowanie WESOŁE WAKACJE Z MOGILNO SPORT

Trzeci, a zarazem ostatni turnus półkolonii WESOŁE WAKACJE Z MOGILNO SPORT dobiegł końca. Podsumowując tegoroczne turnusy wakacyjne, śmiało można rzec, że pogoda dopisała, a wspaniała atmosfera i wykwalifikowana kadra sprawiły, że półkoloniści podejmowali wyzwania z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy, bawiąc się doskonale. Były gry i zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, w kręgielni, pluskanie w basenie i jeziorze, zajęcia taneczne i kreatywne, podczas których młodzi uczestnicy wykazali się pomysłowością i bogatą wyobraźnią. Dzieci odwiedziły KS Strefę Sztuk Walki, gdzie zapoznały się z elementami samoobrony. Obejrzały filmy w mogileńskim kinie Wawrzyn, pogryzając popcorn. Byliśmy w toruńskim Muzeum Piernika. Poznaliśmy tradycyjne narzędzia i techniki stosowane w XVI wieku przy wypieku słynnego toruńskiego piernika, a dzieci same przygotowały pierniki, które po upieczeniu zabrały do domu. Na warsztatach w toruńskiej pierogarni, koloniści poznali tajniki lepienia pierogów i posmakowały przygotowane przez siebie specjały. Uczestnicy półkolonii WESOŁE WAKACJE Z MOGILNO SPORT odwiedzili także JuraParku w Solcu Kujawskim. Była wizyta w Muzeum Ziemi ze skamieniałościami roślin i zwierząt, Parku Owadów, Parku Rozrywki, Kinie Emocji Cinema 5D. Uprawnieni przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy dokonali kontroli półkolonii organizowanych przez Mogilno Sport Sp. z o.o.. Kontrola zakończyła się dla nas wynikiem pozytywnym. Kontrolerzy oceli, że program półkolonii WESOŁE WAKACJE Z MOGILNO SPORT jest bardzo bogaty i dostosowany do wieku oraz potrzeb dzieci, a same półkolonie zorganizowane są na wysokim poziomie.

Uśmiechnięte twarze dzieciaków to wielka radość dla rodziców i dla nas organizatorów. Wszystkim uczestnikom życzymy zdrowia i dobrej zabawy podczas kolejnych tygodni wakacji, a rodzicom dziękujemy za współpracę, słowa uznania i przekazane uwagi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji dostępnej na naszym facebookowym profilu Mogilno Sport /Hala Widowiskowo – Sportowa

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl