• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

ROZKŁAD ZAJĘĆ HALA WIDOWISKOWO – SPORTOWA

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach organizowanych w Hali Widowiskowo – Sportowej. Aktualny rozkład zajęć na październik 2020:

OPIS ZAJĘĆ:

MOGILNO SPORT KIDS zajęcia sportowe dla dzieci.
W ramach zajęć oferujemy: ćwiczenia ogólnorozwojowe, gry i zabawy ruchowe i drużynowe, elementy gimnastyki korekcyjnej, odkrywanie sportowych pasji, naukę współzawodnictwa, naukę zasad fair play, naukę pokonywania przeszkód, rozwój funkcji motorycznych, psychozachowawczych i koordynacyjnych. Program i sprzęt dostosowany jest do wieku dzieci.
Prowadzący: Roman Ulatowski
Kontakt/zapisy: Recepcja Hala Widowiskowo – Sportowa, +48 52 554  23 16
Miejsce: Salka Treningowa (klimatyzowana)

ZUMBA KIDS dla dzieci w wieku 5-7 lat łączy taniec, zabawę i ćwiczenia. ZUMBA to zajęcia bezpieczne i dające wiele radości oraz korzyści dzieciom zarówno pięcioletnim, jak i jedenastoletnim. Dzięki ZUMBIE dzieci mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, rozwinąć poczucie rytmu, muzykalności i koordynacji, a przede wszystkich efektywnie spędzić czas ćwicząc i bawią się równocześnie.
Prowadząca: Ewelina Owczarzak
Kontakt/zapisy: 607 367 481
Miejsce: Salka Treningowa (klimatyzowana)

ZUMBA, to proste układy z dużą dawką endorfin prowadzone do energetycznej muzyki. Kształtuje sylwetkę, wzmacnia ciało i relaksuje umysł. Podczas ZUMBY tańczysz, bawisz się i ćwiczysz równocześnie a skutkiem ubocznym jest dużo spalonych kalorii.
Prowadząca: Ewelina Owczarzak
Kontakt/zapisy: 607 367 481
Miejsce: Salka Treningowa (klimatyzowana)

SHAPE
Zajęcia wzmacniająco-modelujące z wykorzystaniem hantli, gum mini band oraz stepów. SHAPE to zajęcia w umiarkowanym tempie, bez podskoków nastawione na kształtowanie wybranych partii mięśniowych.
INTERWAŁ
Zajęcia wzmacniająco-wytrzymałościowe wykonywane najpierw z wysoką, później ze średnią intensywnością. Trening interwałowy to najlepszy rodzaj ćwiczeń dla osób, które chcą w maksymalnie krótkim czasie spalić tkankę tłuszczową.
OBWÓD
Zajęcia wzmacniające o charakterze siłowym wykonywane metodą obwodową. Na treningu wykonywanych jest około 15 stacji, na każdej stacji inne ćwiczenie, na inną partię mięśniową. Obciążenie oraz tempo dobierane indywidualnie pod ćwiczącego.
Na OBWODZIE wykorzystywany jest rozmaity sprzęt: sztangi, kettelbell, hantle, skakanki, trx, piłki lekarskie, piłki fitball, gumy oporowe, gumy mini band, stepy, ławeczki, skrzynie plyometryczną i inne akcesoria
Fitness Trening Adam Krasicki
Kontakt: 695 477 118
Miejsce: Salka Treningowa (klimatyzowana)

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl