• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

STATEK na placu zabaw

Od tygodnia, na placu zabaw przy Hali Widowiskowo – Sportowej, dostępna jest nowa atrakcja. Dwunastometrowy STATEK jest idealnym miejscem zabaw, szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na statku dzieci znajdą wiele atrakcji: ściankę wspinaczkową, zjeżdżalnie, mostek oraz drabinki z lin. W strefie dla dzieci znajduje się również zestaw, w skład którego wchodzi: 5 wież czworokątnych, 3 zjeżdżalnie, zjeżdżalnia spiralna, zjeżdżalnia tunelowa, wejście wspinaczkowe, rura strażacka, pomost łukowo-linowy oraz pomost ze stopniami, a także huśtawka sprężynowa, huśtawki wahadłowa podwójna, piramida 4 metry wysokości, altana zadaszona, ławki.

Plac zabaw graniczy z otwartą strefą aktywności fizycznej i rekreacyjnej, w której można korzystać z zewnętrznej siłowni z urządzeniami: wahadło, wioślarz, wypychacz, biegacz, orbitrek, motyl, drabinka z podciąganiem, kręciołek dla osób niepełnosprawnych, street workout, stół do gry w szachy i piłkarzyki.

Obie strefy są ogólnodostępne. Przed wejściem do stref prosimy o zapoznanie się z Regulaminami, które dostępne są na wyznaczonym terenie.

W kasie Hali Widowiskowo-Sportowej można kupić wodę, napoje oraz przekąski.

Ponieważ plac zabaw oraz strefa aktywności fizycznej i rekreacyjnej znajduje się w nasłonecznionym miejscu, prosimy o rozważne korzystanie z atrakcji w trakcie upałów.

ZAPRASZAMY!

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl