• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

Wspinaczka na Hali

Nie potrzebne są góry aby się wspinać! Wystarczy przyjść na Halę Widowiskowo – Sportową i skorzystać z naszej oferty. Wspinaczka to sport, który rozwija sprawność, kształtuje charakter, uczy współpracy i pozwala spełniać marzenia o tym, co wydaje się nam nieosiągalne.
Na zajęcia z instruktorem mogą uczęszczać już dzieci w wieku pięciu, sześciu lat. Na ścianie potrzebne są umiejętności ruchowe, przynajmniej podstawowy zakres koordynacji ruchowej oraz świadomego planowania ruchu, a także zwinność i wytrzymałość mięśni. Ścianka wspinaczkowa jest więc dla wszystkich, oczywiście jeśli brak jest przeciwskazań zdrowotnych. Na ściance najważniejsza nie jest sprawność fizyczna tylko umiejętność pracy w zespole – współpraca, odpowiedzialność i zaufanie. Nie potrzebny jest większy trening i przygotowania, wystarczą chęci i entuzjazm. Pamiętajmy, że sport, a w szczególności wspinaczka, rozwija nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Doskonalimy swoją wyobraźnię, pomysłowość i cierpliwość. Kreatywność przy wspinaniu to kolejny plus tego sportu. Stawiamy sobie wyzwania, pokonujemy swoje lęki i przeciwstawiamy się grawitacji, by piąć się coraz wyżej w górę. To idealna odskocznia dla dzieci i rodziców, bo wspólnie spędzony czas na wspinaniu rozwija więzi naturalne. Pobudza do myślenia i wspólnego działania.
Nasi instruktorzy pomogą w nauce niezbędnych technik oraz służą pomocą, będą asekurować każdego amatora wspinaczki. Efekty mogą zaskoczyć każdego, bo być może po raz pierwszy w życiu zmierzymy się z barierami i słabościami. Dla jednych może to być wysokość, dla innych strach przed niepowodzeniem. Zajęcia na ściance, to mała szkoła charakteru, szacunku i odpowiedzialności.

Do zobaczenia na ściance!
Rezerwacja: 52 554 23 16

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl