• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

Mogilno Sport Kids w akcji

Jak co tydzień, mała salka treningowa stała się placem zabawa i polem do ćwiczeń energicznych dzieci. Dzięki profesjonalnemu treningowi młodzi sportowcy nie tylko poprawiają swoja kondycję, ale również ćwiczą swój umysł. Pełne skupienie na danej czynności i umiejętność pracy w grupie to kolejne plusy płynące z ćwiczeń fizycznych dla malucha! Zajęcia sportowe wprowadzone od najmłodszych lat to doskonały sposób, by wcielić w życie powiedzenie „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Korzyści wynikających z zajęć sportowych jest co nie miara: korekta wad postawy, zwiększenie odporności organizmu, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu, zwiększenie poczucia własnej wartości. Dziecko staje się bardziej odpowiedzialne, poprawia koncentrację, kształtuje umiejętność znoszenia porażek i przyjmowania krytyki. Sport poprawia zdolność koncentracji, co także przekłada się na lepsze wyniki w nauce i większą motywację do udziału w zajęciach edukacyjnych.

 

Ponadto dziecko uczy się, że czasem, by odnieść sukces, trzeba się postarać jeszcze bardziej, a wtedy zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej.

Pamiętajmy: „Raz się wygrywa, raz się przegrywa. Trzeba być cierpliwym. Wygrana przyjdzie z czasem.” – Roman Ulatowski – Instruktor Sportu, magister wychowania fizycznego

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl