• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

Stadion wypełniony zabawą

Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka już za nami, odbył się on w minioną sobotę 4 czerwca na Stadionie Olimpijskim im. Michała Olszewskiego w Mogilnie. Upłynął on we wspaniałej, sportowej atmosferze i dobrej zabawie. W Olimpiadzie Przedszkolaków wystartowało 11 drużyn z przedszkoli terenu mogileńskiego. Aby wzmocnić ducha Olimpiady wśród młodych zawodników, każdy z zespołów został przydzielony do innego kraju. Wśród nich pojawiły się zespoły z: Polski, Grecji, Austrii, Czech, Belgii, Włoch, Niemiec, Szwecji, Danii, Holandii oraz Bułgarii.
Młodzi „olimpijczycy” zmagali się w wieli konkurencjach sprawnościowych aby na koniec otrzymać nagrody rzeczowe oraz dyplomy za udział w zawodach.
Prócz wyśmienitej zabawy Olimpijskiej, dzieci mogły korzystać z innych atrakcji, jak malowanie twarzy, zabawa na trampolinie i dmuchanej zjeżdżalni, pokazy straży pożarnej, ratownictwa medycznego oraz straży miejskiej.
Wszystkim uczestnikom i organizatorom imprezy bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!
Organizatorzy: Przedszkole nr 1 w Mogilnie, Młodzieżowy Dom Kultury, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Sport Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie oraz Spółka Mogilno Sport.

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl