• Mogilno Sport
  • Mogilno Sport

Sauna tradycyjna fińska i infrared

Daj odpocząć swoim przeciążonym mięśniom i stawom. Sauna to terapia nie tylko dla ciała, ale również dla ducha. Zapraszamy do korzystania z sauny fińskiej i Infrared.

Tradycyjna sauna fińska – sucha to rozwiązanie dla osób pragnących, zgodnie z fińską tradycja ludową, zapobiegać zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi ciała i ducha. Sauna nie tylko oczyszcza z toksyn i relaksuje, ale również ułatwia oddychanie, usuwa bóle mięśni i stawów. To jedna z wielu form pielęgnacji skóry i urody. Seans w sunie fińskiej polecamy również sportowcom i pasjonatom wysiłku fizycznego.

Sauna Infrared – różni się od sauny tradycyjnej fińskiej zastosowanym źródłem ciepła. Zamiast pieca elektrycznego są tu promienniki podczerwień, które emitują biologicznie aktywną energię podczerwoną, pozbawioną szkodliwego działania promieni UV. Temperatura w saunie wynosi 450-600C, dzięki czemu serce i układ krążenia nie jest mocno obciążony. Seans w podczerwieni to pasywny trening fitness, który bez obciążania stawów i intensywnych ćwiczeń przyspiesza przemianę materii. W cieple IR wraz z wodą wydalane są zbędne produkty przemiany materii, cholesterol oraz tłuszcz i rozpuszczone w nim toksyny. Ciepło IR zmniejsza sztywność stawów, powoduje rozciągliwość tkanek kolagenowych, rozgrzewa mięśnie i stawy, zastępując sportowcom tradycyjną rozgrzewkę. Wzmacnia system immunologiczny organizmu i zwiększa odporność na infekcje. Niweluje negatywne skutki stresu, zapewniając relaks i odprężenie.

Skorzystaj z kąpieli w saunie, ogrzej swoje ciało i poczuj dobroczynne skutki! Pamiętaj, przed skorzystaniem z sauny zapoznaj się z Regulaminem. Jeśli masz wątpliwości, czy możesz korzystać z sauny, skonsultuj się z lekarzem.

Rezerwacja oraz więcej informacji w Recepcji Hali Widowiskowo – Sportowej w Mogilnie oraz pod numerem telefonu  52 554  23 16.

Zapraszamy!

Galeria

Mogilno Sport

Hala Widowiskowo - Sportowa

Mogilno Sport Sp. z o.o.

ul. Grobla 1b, 88-300 Mogilno

tel. recepcja: +48 52 554  23 16

tel. sekretariat: +48 52 554  23 16 wew. 107

tel. kręgielnia: +48 52 554 23 54

faks: +48 52 554 04 88

e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl